ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 29-4-2024-ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ(Α.Μ.)-ΟΜΑΔΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ

Η ορκωμοσία του Τμήματος Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Πατρών

θα πραγματοποιηθεί τη Μ. Δευτέρα  29 Απριλίου 2024, σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα

11:30 π.μ.               Απόφοιτοι ΤΕΙ   Α έως Ω  (Λίστα ΤΕΙ)

Απόφοιτοι Πανεπιστημιακού Τμήματος/Ένταξης   Α έως και Λ

(Λίστα 2α/Α΄ ΟΜΑΔΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

14:00 μ.μ.               Απόφοιτοι Πανεπιστημιακού Τμήματος/Ένταξης   Μ έως Ω

(Λίστα 2β/Β΄ ΟΜΑΔΑ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

Οι απόφοιτοι θα  συμμετέχουν στην τελετή με την τήβεννο του Ιδρύματος.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να προσέλθουν τουλάχιστον μία (1) ώρα πριν την έναρξη της τελετής, προκειμένου να περιενδυθούν την τήβεννο.Μετά το πέρας της τελετής επιστρέφουν υποχρεωτικά και ενυπογράφως την τήβεννο.

Στην τελετή θα συμμετάσχουν οι ορκιζόμενοι/-ες, συνοδευόμενοι, από πέντε (5) το πολύ άτομα ανά ορκιζόμενο-η.

Χώρος διεξαγωγής: Αμφιθέατρο Ι-1, Συνεδριακό και Πολιτιστικό  Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών, Ρίο.

Επισυνάπτoνται οι λίστες συμμετεχόντων στην ορκωμοσία (Αριθμός Μητρώου, Ομάδα,  Ώρα Ορκωμοσίας) , το πρόγραμμα και αναλυτικές οδηγίες.