Oρκωμοσία Τμήματος Νοσηλευτικής (Δευτέρα 3 Απριλίου 2023)-Πρόγραμμα-Ομάδες-ΑΜ-Οδηγίες

Η ορκωμοσία του Τμήματος Νοσηλευτικής θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 3 Απριλίου 2023, Χώρος Διεξαγωγής Αμφιθέατρο Ι-1, Συνεδριακό και Πολιτιστικό Κέντρο στο Ρίο.

9:00 πμ       Απόφοιτοι ΤΕΙ   Α έως  Ω (Επισυνάπτεται λίστα με τους ΑΜ των συμμετεχόντων-λίστα ΤΕΙ)

9:00 πμ       Απόφοιτοι Πανεπιστημιακού Τμήματος/Ένταξης   Α έως και Π (Επισυνάπτεται λίστα με τους ΑΜ των συμμετεχόντων-1η λίστα Πανεπιστημίου Α-Π)

11:30 πμ     Απόφοιτοι Πανεπιστημιακού Τμήματος/Ένταξης   Ρ έως Ω (Επισυνάπτεται λίστα με τους ΑΜ των συμμετεχόντων-2η λίστα Πανεπιστημίου Ρ-Ω)

Οι υπό ορκωμοσία απόφοιτοι θα πρέπει να προσέρχονται τουλάχιστον μία (1) ώρα πριν από την έναρξη της τελετής, προκειμένου να περιενδυθούν την τήβεννο.

Επισυνάπτονται οι λίστες με τους ΑΜ των συμμετεχόντων ,πρόγραμμα και αναλυτικές οδηγίες.