Αίτηση Ανάθεσης Πτυχιακής Εργασίας, Εαρινό Εξάμηνο 2021-22

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν το Ζ΄ εξάμηνο και έχουν τις προϋποθέσεις για ανάθεση πτυχιακής εργασίας  θα πρέπει να καταθέσουν στη Γραμματεία του Τμήματος ή να αποστείλουν ηλεκτρονικά στο email nursingsecr@upatras.gr ,από το ακαδημαϊκό τους email, με θέμα “αίτηση ανάθεσης πτυχιακής-ονοματεπώνυμο” τη συνημμένη αίτηση υπογεγραμμένη από τον φοιτητή και τον εισηγητή εκπαιδευτικό τους   από την    Τρίτη 1-3-2022 έως Πέμπτη 10-3-2022.Παρακαλούμε για την ορθή συμπλήρωση του θέματος και στα Αγγλικά.

Προϋποθέσεις ανάθεσης πτυχιακής είναι  ο/η φοιτητής/ρια να έχει ολοκληρώσει τα μαθήματα : Εισαγωγή στη Νοσηλευτική, Βασικές Αρχές Νοσηλευτικής, Κοινοτική Νοσηλευτική Ι & ΙΙ, Χειρουργική Νοσηλευτική Ι & ΙΙ, Παθολογική Νοσηλευτική Ι & ΙΙ, Παιδιατρική Μαιευτική Νοσηλευτική, Νοσηλευτική Ψυχικής Υγείας, Γεροντολογική Νοσηλευτική και να μην χρωστάει περισσότερες από 15 θεωρίες.