ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ  ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024-ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΜΗΤΡΩΟΥ

Όσοι φοιτητές/τριες ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους για τη λήψη πτυχίου στην εξεταστική Σεπτεμβρίου 2024 θα πρέπει άμεσα να καταθέσουν στη Γραμματεία ή να αποστείλουν ηλεκτρονικά, από το  ακαδημαϊκό τους  email (up……@ac.upatras.gr), στο email της Γραμματείας (nursingsecr@upatras.gr)

με θέμα: ΕΓΓΡΑΦΑ -ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

τα ακόλουθα

1. Φωτοαντίγραφο της αστυνομικής  τους ταυτότητας (στην περίπτωση που έχουν αλλάξει ταυτότητα)

2. Ακαδημαϊκή ταυτότητα/Πάσο

Οι απόφοιτοι  Πανεπιστημίου θα πρέπει να έχουν πραγματοποιήσει ανανέωση εγγραφής, απαραίτητη διαδικασία, για το Χειμερινό Εξάμηνο  2024-25 έως και 31-10-2024 στο progress.upatras.gr.

Η παράδοση της ακαδημαϊκής ταυτότητας (ΠΑΣΟ) μπορεί να πραγματοποιηθεί δια ζώσης καθημερινά στη  Γραμματεία ή να αποσταλεί ταχυδρομικά (Δ/ΝΣΗ: Γραμματεία Νοσηλευτικής Πανεπιστημίου Πατρών, Νικολάου Γύζη 4, ΤΚ 26334, Κουκούλι, Πάτρα).

Στην περίπτωση απώλειας ή μη έκδοσης ακαδημαϊκής ταυτότητας θα πρέπει να αποστείλουν Υπεύθυνη Δήλωση (επισυνάπτεται) από https://www.gov.gr -έκδοση υπεύθυνης δήλωσης ή μέσω ΚΕΠ, με το γνήσιο της υπογραφής τους, όπου θα αναφέρουν το λόγο αδυναμίας κατάθεσης/αποστολής της ακαδημαϊκής ταυτότητας.

ΠΡΟΣΟΧΗ

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση με προθεσμία όπου οι φοιτητές/τριες μπορούν να καταθέσουν  Αίτηση συμμετοχής στην επερχόμενη Ορκωμοσία .