Ψυχολογική Υποστήριξη Φοιτητών - Συμβουλευτική

samart_1484239587005.png

Η πρώτη επαφή  γίνεται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου -Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. - εξασφαλίζοντας την ανωνυμία και την άμεση πρόσβαση στον ειδικό. Στη συνέχεια, ο/η φοιτητής-τρια  έχει τη δυνατότητα να κανονίσει προσωπικά, μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας, τη συνάντηση σύμφωνα με το πρόγραμμα μαθημάτων του και το επείγον του αιτήματός του. Έχει εξασφαλιστεί η δυνατότητα πολλαπλών συναντήσεων για το κάθε άτομο με σκοπό να διασφαλιστεί το υψηλό ποιοτικό επίπεδο της υπηρεσίας.

• fax: 2610 369175
  • Τηλ. Επικοινωνίας: 2610 369130