Παρασκευή, 24 Μαϊος 2019 14:26

Αναπληρώσεις απουσιών Κλινικής Άσκησης

Για το εαρινό εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2018-19, οι αναπληρώσεις απουσιών στην Κλινική Άσκηση των φοιτητών θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

Κοινοτική Νοσηλευτική Ι

Κωνσταντοπούλειο Ευγήρειο Πατρών

Δευτέρα 3/6/2019 (Τσάμης) & Τρίτη 4/6/2019 (Μπέχλου), ώρα 8.00-12.00

Διευκρινίζεται ότι το παραπάνω πρόγραμμα ισχύει για όλους τους φοιτητές που υπερβαίνουν το όριο απουσιών, ανεξαρτήτως φορέα όπου παρακολούθησαν την κανονική περίοδο της κλινικής άσκησης.

Το επιτρεπτό όριο απουσιών είναι 2

Επίκουρος Καθηγητής