Παρασκευή, 24 Μαϊος 2019 14:29

Αναπληρώσεις Απουσιών Κλινικής Άσκησης

Νοσηλευτική Ψυχικής Υγείας

Ξενώνας Α΄ (Σατωβριάνδου), Πέμπτη 6/6/2019 (Μιχαλοπούλου Α.), ώρα 8.00-12.00

Κέντρο Ψυχικής Υγείας Αγ. Ανδρέα (Δελφίνι), Παρασκευή 7/6/2019 (Σαμαρτζή), ώρα 8.00-12.00

Διευκρινίζεται ότι το παραπάνω πρόγραμμα ισχύει για όλους τους φοιτητές που υπερβαίνουν το όριο απουσιών, ανεξαρτήτως της κλινικής ή του νοσοκομείου όπου παρακολούθησαν την κανονική περίοδο της κλινικής άσκησης.

Οι φοιτητές που έχουν περισσότερες των δυο απουσιών άνω του επιτρεπτού ορίου (το οποίο είναι δυο απουσίες) να επικοινωνήσουν άμεσα με τον τον κ. Π. Κιέκκα

Αναπληρωτής Καθηγητής