Γενικές Ανακοινώσεις

Το Πρυτανικό Συμβούλιο στην υπ ́ αριθμ. 85/16.06.2022 Συνεδρίασή του, αποφάσισε ότι οι Υπηρεσίες, Γραμματείες και οι λοιπές Υπηρεσιακές Μονάδες του Πανεπιστημίου Πατρών δεν θα λειτουργήσουν από τη Δευτέρα 8 Αυγούστου 2022 έως και την Παρασκευή 19 Αυγούστου 2022.Κατά το ως άνω διάστημα, θα λειτουργεί τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 09:30 π.μ. έως 13:30 μ.μ., το Τμήμα Πρωτοκόλλου-Διεκπεραίωσης και Αρχείου (Ρίο-Ισόγειο – Αίθριο κτιρίου Α’ Διοίκησης, τηλέφωνα επικοινωνίας: 2610 – 996628, 996651), στο οποίο οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να καταθέτουν τα έγγραφα και την πάσης φύσεως αλληλογραφία τους, που απευθύνεται προς το Πανεπιστήμιο Πατρών, τις υπηρεσίες και τα συλλογικά όργανα του Ιδρύματος.

Οι φοιτητές που πληρούν τις προϋποθέσεις  (σύμφωνα με τη συνημμένη ανακοίνωση-ενημέρωση) για ένταξη στο Χειμερινό Εξάμηνο 2022-23 θα πρέπει να συμπληρώσουν και να αποστείλουν  το συνημμένο  ΕΝΤΥΠΟ ΕΝΤΑΞΗΣ-ΥΔ.Η ΥΔ θα πρέπει να έχει το γνήσιο της υπογραφής  (σε ΚΕΠ  ή αν διαθέτετε κωδικούς taxis net μπορεί να εκδοθεί, χωρίς να απαιτείται το γνήσιο της υπογραφής, μέσω Gov.gr- έκδοση υπεύθυνης δήλωσης-συμπληρωμένη με το κείμενο του εντύπου ΕΝΤΑΞΗ-ΥΔ) και να αποσταλεί, εντός της προθεσμίας, στο email της Γραμματείας: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα :ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤΟ ΧΕ 2022-23-ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ.

Σελίδα 1 από 120
  • ® Νίκος Στεφανόπουλος 2017